Pneumatiky – Trelleborg

Trelleborg je popredným svetovým dodávateľom pneumatík a celých kolies pre poľnohospodárske a lesnícke stroje, vysokozdvižné vozíky a ďalšie stroje pre manipuláciu s materiálom. Spoločnosť Trelleborg poskytuje vysoko špecializované riešenia, ktoré spĺňajú požiadavky zákazníkov.

Divízie poľnohospodárskych a lesných pneumatík vyvíja, vyrába a distribuuje v celosvetovom meradle širokú škálu kompletných pneumatík a kolies pre poľnohospodárske a lesnícke stroje všetkých druhov. Divízia priemyselných pneumatík ponúka riešenia pre stroje určené na manipuláciu s materiálom a preprave.

Výber vhodných pneumatík záleží od mnohých faktorov. Preto nás neváhajte kontaktovať a určitě spoločne nájdeme pneumatiky, ktoré budú vyhovovať Vaším potrebám použitia.


Vyberte pneumatiku

Trelleborg SK-900

SK-900 je vysoko kvalitná pneumatika Trelleborg pre šmykom riadené nakladače. Vyvynutá pre špičkový výkon a použitie v ťažkých prevádzkach.

Trelleborg SK-800

Pneumatika SK-800 je dostupná v obľúbených veľkostiach a je najekonomickejšou pneumatikou pre šmykom riadené nakladače v ponuke Trelleborg.

Trelleborg T-900

T-900 je vysoko kvalitná vzdušnicová pneumatika určená pre ťažké prevádzky, kde sú využívané vysokozdvižné vozíky a ďalšie priemyselné vozidlá.

Trelleborg T-800

Pneumatika T-800 sa vyznačuje vysokou spoľahlivosťou, ktorá je zaistená prémiovou zmesou. Je považovaná za najekonomickejšiu vzdušnicovú pneumatiku

Trelleborg POS

Bandážové pneumatiky Trelleborg sa používajú pre všetky typy manipulačných zariadení.. K dispozícii sú dve štandardné a tri špeciálne zmesi, čo prináša široký výber riešení.

Orca

Pneumatiky Orca sú vhodné pre ľahké priemyselné aplikácie, pričom poskytujú optimálny pomer ceny a výkonu. Inovatívny dezén je poskytuje optimálnu priľnavosť a kvalitný záber.

Rota

Rota je kombináciou nemeckej technológie s takmer storočnou tradíciou a posledných inovácií v odbore polymérov pochádzajúce z výskumných a vývojových laboratórií Trelleborg.

Trelleborg Elite XP

Elite XP je nový typ pneumatiky s novo koncipovaným dizajnom nazývaným CDM, ktorý umožňuje kontrolu vnútornej deformácie pri záťaži, variabilných rýchlostiach a zrýchleniach.

Trelleborg Expert

Jedná sa o rozmernejšiu, širšiu a silnejšiu pneumatiku určenú pre prácu v najnáročnejších podmienkach, kde sú pneumatiky namáhané veľkým zaťažením a zmenami tlaku.